D.U.K

Dažniausiai užduodamus klausimus rasi čia jeigu neradai atsakymo į savo klausimą rašyk mums el.paštu info@zuzuperku.lt padėsime !

Kas yra zuzuperku.lt ?

Tinklapis zuzuperku.lt - skirtas žmonėms kurie nori sutaupyti viskas labai paprasta registracijos pagrindu gaunate unikalų kodą ir adresą. Galėsite pirkti visose Lenkijos online parduotuvėse jeigu nemokate Lenkų kalbos naudokitės mūsų paslaugomis PAGALBA  APSIPERKANT ir PILNAS PIRKIMAS .

 

 

Plačiau apie paslaugą PAGALBA APSIPERKANT

 

Jeigu nemokate Lenkų kalbos , bet norite užsisakyti  konkretų pardavėjo asortimentą dydis , spalva , modelis arba tiesiog norite daugiau informacijos techninės būklės ar specifikacijų  prekės atžvilgiu paslauga PAGALBA APSIPERKANT skirta jums .
Bandysime kontaktuoti  pateiktais pardavėjo kontaktais
Paskambinsime į Lenkiją
Parašysime užklausą el. paštu
Kontaktuosime kitais nurodytais būdais. Paslauga PAGALBA APSIPERKANT lygi vienam pirkinių krepšeliui . Perkant sekantį kartą paslauga bus apmokestinta iš naujo pradėjus formuoti pirkinių krepšelį . Paslauga visada galėsite išjungti , bei įjungti savo paskyroje nustatymų formoje apmokėti už paslaugą galėsite kartu su pirkinių krepšelio apmokėjimu mūsų sistemoje . Primename , kad negalime užtikrinti , kad jūsų pasirinkta Lenkijos parduotuvė  ar pardavėjas atsakys į mūsų užklausas rekomenduojame palaukti 2-3 darbo dienas negavus atsakymo arba nepavykus susisiekti rekomenduojame bandyti ieškoti kitos parduotuvės ar pardavėjo . Naudojantis paslauga  PAGALBA APSIPERKANT už savo pirkinių krepšelį mokėsite iš savo sąskaitos kreditine ar kita kortele pagal pardavėjo ar parduotuvės mokėjimo būdų pasirinkimą . 

 

 

Plačiau apie paslauga PILNAS PIRKIMAS

Jeigu norite pamiršti visą pirkimo procesą naudokitės paslauga PILNAS PIRKIMAS mes nupirksime jūsų norimas prekes ar prekę viskas ką reikės padaryti pervesti mums prekių krepšelio ir paslaugos PILNAS PIRKIMAS bendrą sumą .

Kodėl Lenkijos parduotuvė ar pardavėjas neatsako į užklausas ?

Pasitaiko visko todėl  norime maksimaliai jums padėti išvengti nepatogumų ar apgavysčių pažadame draugiškai jums pagelbėti  ir patarti  jeigu abejojate dėl pirkimo Lenkiškoje el. parduotuvėje ar nepasitikėjimą kelią pardavėjas parašykite mums  el. paštu įvertinsime jūsų pasirinkta parduotuvę ar pardavėja ir padėsime apsispręsti prieš perkant . Primename , kad visada galite užsisakyti paslauga PAGALBA APSIPERKANT tokiu atveju  bandysime susisiekti su parduotuve ar pardavėju ir padėsime jums dėl norimų prekių . Jeigu pardavėjas neatsako didelė tikimybė , kad paprasčiausiai nėra jūsų norimo modelio ar prekių likutis yra per mažas , todėl pardavėjas ar parduotuvė SAUGO likutį . Didelė tikimybė , kad parduotuvė ar pardavėjas turi internetine , bei  realią savo parduotuvę Lenkijoje todėl dėl mažo prekių likučio prioritetas teikiamas realiai parduotuvei ir Lenkijos pirkėjui , o prekių ekspozicija ar patalpinimas el. parduotuvėje yra daugiau reklaminis triukas išgauti pirkėjo susidomėjimą siekiant bendrai reprezentuoti el. parduotuvę . 

 

Kiek kainuoja apsipirkti Lenkijoje ? 

Kainas rasite grafoje KAINOS kainos skaičiuojamos pagal jūsų siuntinio svorį kiekvienai papildomai siuntai taikoma konsolidacija .  Savo siuntą ar siuntas galite paimti iš mūsų sandėlio arba užsisakyti pristatymą į namus visoje Lietuvoje .  Paslaugos PILNAS PIRKIMAS kainos nurodytos preliminariai dėl Lenkijos zloto svyravimų kainos gali keistis tiksli kaina bus nurodyta paskaičiavus jūsų pirkinių krepšelį .

Koks prekių iš Lenkijos pristatymo laikotarpis ? 

Paprastai prekių pristatymas užtrunka 5-7 darbo dienas , kai jūsų prekė ar prekės atvyks į Lietuva  galėsite jas  paimti  patys arba užsisakyti pristatymą į namus . Vėliausias prekių pristatymo terminas yra 15-20 darbo dienų . Didelė reikšmę sudaro jūsų pristatymo metodas kurį pasirenkate Lenkijos el. parduotuvėje tiksliau ,kaip būs pristatyta jūsų prekę ar prekės jūsų Lenkišku adresu .

Būkite supratingi ir nepanikuokite visada rasime geriausia problemų sprendimo būdą ar suteiksime nemokama patarimą kuris padės apsispręsti . Įvairūs pristatymo metodai turi skirtingus pristatymo terminus kuo greičiau jūsų prekė atkeliaus Lenkišku adresu tuo greičiau galėsime atvežti ją į Lietuvą pristatymo terminai ir galimi pristatymo būdai dažniausiai būna nurodomi prieš apmokant pirkinių krepšelį .

 

Pristatymo sąlygos 

Užsiregistruodami www.zuzuperku.lt puslapyje gausite savo unikalų vartotojo kodą ir Lenkišką adresą , kai jūsų prekės bus Lietuvoje galėsite pasirinkti pristatymo metodą atsiimti patys arba užsisakyti pristatymą į namus . Visa krepšelio kaina bus apskaičiuota automatiškai apmokėti galėsite pildant užsakymą jeigu turite papildomų klausimų visada galite rašyti mums el. paštu . 

Grąžinimo sąlygos

 

Jeigu prekė kurią gavote pasirodė netinkama ar gavote ne tokio dydžio , spalvos ar modelio pirkinį mes galime jums padėti ir bandyti NEMOKAMAI susisiekti su parduotuve ar pardavėju siekiant gauti galimybę gražinti pirkinį atgauti jūsų pinigus ar gauti kito modelio , spalvos ar dydžio prekę atlikti keitimą . Mes neatsakome už jūsų gautą pirkinį jeigu pirkimas buvo atliktas vienašališkai tiksliau , be mūsų išsikišimo paslaugų PAGALBA APSIPERKANT ar PILNAS PIRKIMAS , tokiu atveju mes neprivalome kontaktuoti su Lenkijos parduotuve ar pardavėju ir prašyti atlikti prekių keitimo ar pinigų grąžinimo .  Taigi jeigu prekes  pirkote  apmokėdami už pirkinius iš savo sąskaitos , be paslaugos PAGALBA APSIPERKANT prekių keitimo ar pinigų grąžinimo klausimus turėsite spręsti patys . Kartais pasitaiko kad Lenkijos  pardavėjai įveža prekes, kurios nebuvo skirtos ES rinkai – pvz, mobilieji telefonai, mp3 ir kita tokių atveju garantija pagal ES reglamentus gali būti negaliojanti . Siuntimo išlaidas į Lenkija apmoka pirkėjas . Kilus papildomiems klausimams klauskite  el. paštu .

 

1. Bendrosios nuostatos 

 

1.1. Šios siuntų pristatymo taisyklės (toliau Taisyklės) nustato bendrą zuzuperku.lt  paslaugų teikimo tvarką, siuntų pristatymo terminus, reikalavimus siuntų paruošimui ir paslaugų užsakymui, siuntų surinkimo, rūšiavimo, vežimo, pristatymo sąlygas ir tvarką, teikiamų paslaugų ribojimus pristatant siuntas, atsakomybę, skundų ir pretenzijų nagrinėjimo ir žalos atlyginimo tvarką.

1.2. Taisyklės taikomos asmenims, naudojantiems zuzuperku.lt teikiamomis paslaugomis. Paslaugų užsakovai privalo susipažinti su šiomis Taisyklėmis iki užsakymo pateikimo siuntos pristatymui arba sutarties pasirašymo.

1.3. Taisyklės papildo ir detalizuoja siuntų pristatymo sutartyje tarp zuzuperku.lt ir paslaugų užsakovo sutartas sąlygas. Jeigu tarp šių Taisyklių ir pasirašytos su Klientu sutarties yra prieštaravimų, pirmenybė yra teikiama nuostatoms, aprašytoms pasirašytoje su Klientu sutartyje.

 

 

2. Nario registracija

2.1. Norint gauti tarpinį pirkimo adresą Lenkijoje , žmogus  registruojasi www.zuzuperku.lt

2.2. Registruodamasis zuzuperku.lt  svetainėje, žmogus  sutinka naudoti gautą tarpinį adresą Lenkijoje  išskirtinai tik prekėms gauti.
2.2.1. Žmogus zuzuperku.lt klientas supranta, kad sąskaitos išrašymui jis privalo nurodyti savo adresą Lietuvoje.
2.2.2. Naudojant partnerių adresą kitiems tikslams, žmogus puslapio klientas  įsipareigoja atlyginti zuzuperku.lt Lenkijos  partneriams nuostolius, kurie atsiras dėl adreso naudojimo kitiems tikslams negu tik prekėms gauti.
2.2.3. Žmogus puslapio zuzuperku.lt klientas  supranta, kad, naudojant adresą ne pagal paskirtį, zuzuperku.lt turi teisę panaikinti paskyrą ir nebeteikti Klientui  paslaugų.

 

 

3. Atsisakymas priimti siuntas arba jų atmetimas

3.1. Zuzuperku.lt  pasilieka teisę atsisakyti priimti Siuntas arba jas atmesti, jeigu gabenant tokias Siuntas būtų pažeista kuri nors iš šių Taisyklių, arba jeigu, zuzuperku.lt  nuomone, tokia Siunta gali padaryti žalos kitoms Siuntoms, įrangai arba personalui, arba užvilkinti jų pristatymą.

3.2. Zuzuperku.lt  pasilieka teisę panaikinti paskyrą ir nebeteikti klientui paslaugų, gavus įspėjimą iš partnerių, parduotuvių ar kitų institucijų apie galimą sukčiavimą – įskaitant, bet neapsiribojant, atsiskaitymus vogtomis arba užblokuotomis kortelėmis. Zuzuperku.lt  pasilieka teisę sukčiavimo atveju  perduoti visą turimą informaciją teisesaugai .
 

 4. Zuzuperku.lt nepristato:

4.1. Siuntų į pašto dėžutes, nesupakuotų, blogai supakuotų siuntų.

4.2. Uždraustų siųsti daiktų:

didelės vertės daiktai (juvelyriniai papuošalai, meno kūriniai, antikvariniai daiktai, taurieji metalai, brangakmeniai), pinigai, bilietai, čekiai, loterijos bilietai, banko kortelės, vertybiniai popieriai, akcijos, vekseliai bei kiti dokumentai (įskaitant, bet neapsiribojant asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, diplomus) ir daiktai, kurių patyrus žalą neįmanoma atkurti, rekonstruoti ir (arba) pakeisti lygiaverčiais;

ginklai, šaudmenys, sprogmenys, lengvai užsidegančios, nuodingos ir radioaktyvios medžiagos ar atliekos, narkotinės ir psichotropinės medžiagos bei medžiagos ar produktai, kurie dėl savo cheminių ar fizinių savybių gali sukelti pavojų žmogaus sveikatai, saugumui, aplinkai ar turtui ir yra įtraukti į Jungtinių Tautų Organizacijos ekspertų komiteto pavojingų medžiagų sąrašą;

bet kurie daiktai, prekės, medžiagos, kurių vežimas (įvežimas, išvežimas, gabenimas) yra uždraustas pagal bent vienos iš valstybių, kurių teritorija vykdomas vežimas, teisę;

tabako gaminiai ir alkoholiniai gėrimai;

žmogaus palaikai ar kūno dalys;

gyvi gyvūnai ir augalai;

greitai gendantys maisto ir ne maisto produktai ir daiktai, kuriems vežti reikia specialios įrangos, saugumo priemonių, leidimų ar specialios temperatūros, oro drėgmės ar kitų išskirtinių sąlygų.

Svarbu:

Aukščiau nurodytų ribojimų sąrašas nėra baigtinis. Pats atsakai už Siuntos tinkamumą siųsti. Užsakydamas Uždraustų siųsti daiktų pristatymą, perduodamas arba bet kokiu būdu sąlygodamas jų perdavimą pervežimui, prisiimi visišką atsakomybę už visus tokio žingsnio padarinius ir privalai padengti zuzuperku.lt dėl šios priežasties patirtus nuostolius, jeigu tokie atsiranda.

Zuzuperku.lt neprisiima atsakomybės už priimtas siuntas su šiame skyriuje nurodyto turinio daiktais (prekėmis), medžiagomis.

Zuzuperku.lt  turi teisę bet kuriuo metu sustabdyti pristatymą ir patikrinti siuntos turinį, surašant aktą, jeigu turi įtarimų, kad siuntoje Zuzuperku.lt  nežinant buvo perduoti pristatymui Uždrausti siųsti daiktai, kurie gali kelti pavojų žmonių sveikatai ar kitoms siuntoms, aplinkai, transporto priemonei arba yra draudžiami vežti kitų valstybių teritorija. Tokiu atveju Zuzuperku.lt  imasi visų būtinų saugumo priemonių ir turi teisę kreiptis į atitinkamas valstybines institucijas. Už sulaikytų ir konfiskuotų siuntų turinį atsako siuntos užsakovas.

 

 

 


  5. Zuzuperku.lt atsakomybė ir žalos atlyginimas

 

5.1. Zuzuperku.lt atlygina žalą dėl prarastų, sugadintų registruotų siuntų, padarytą nuo jų priėmimo iš Siuntėjo iki įteikimo Gavėjui, vadovaujantis Pasaulinės pašto konvencijos, Pašto korespondencijos bei Siuntinių reglamentų nuostatomis.

5.2. Siuntėjas pretenziją dėl žalos atlyginimo už dingusią siuntą, dingusius, trūkstamus ar apgadintus siųstus daiktus gali pareikšti pašto paslaugos teikėjui per 6 mėnesius nuo siuntos išsiuntimo dienos.

5.3. Pretenzijos, pareikštos pasibaigus šio straipsnio 2 dalyje nustatytam terminui, nenagrinėjamos.

5.4. Zuzuperku.lt atsako už Klientui padarytą žalą pagal nustatytą tvarką raštu pateiktą pretenziją taip:

5.4.1.   už žalą dėl prarastų, apgadintų tarptautinių siuntų vadovaujantis Pasaulinės pašto konvencijos, Pašto korespondencijos bei Siuntinių reglamentų nuostatomis;

5.5. Jeigu dėl pašto paslaugos teikėjo kaltės dingsta ar buvo sugadintos siuntos, jose trūksta daiktų (prekių) ar daiktai (prekės) apgadinti, jis atlygina:

5.5.1.   už dingusią registruotąją siuntą, taip pat už dalį dingusių ar apgadintų daiktų (prekių) ar sugadintus visus daiktus (prekes) – suma, kuri lygi dviguboms siuntimo išlaidoms;

5.5.2.   už dingusią įvertintąją siuntą – suma, kuri lygi siuntimo išlaidoms ir įvertinimo sumai;

5.5.3.   už dalį dingusių ar apgadintų daiktų (prekių) įvertintojoje siuntoje su daiktų (prekių) aprašu – suma, kuri lygi siuntimo išlaidoms ir daiktų (prekių) apraše nurodytai dingusio ar apgadinto daikto (prekės) vertei, tačiau ne didesne, negu visos įvertintosios siuntos įvertinimo suma.

5.6.   Patirti netiesioginiai nuostoliai bei negautos pajamos neatlyginami.

5.7. Zuzuperku.lt  neatsako ir žalos neatlygina, jeigu:

5.7.1. prarasti draudžiami siuntose siųsti daiktai (prekės);

5.7.2.   siunčiant siuntas atsirado nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės, dėl kurių dingo siunta, jeigu siuntoje trūksta daiktų ar jie sugadinti, negalima nustatyti, kas atsitiko su siunta, nes sunaikinti įrodymams reikalingi dokumentai, o pašto paslaugos teikėjo kaltė kitaip neįrodoma;

5.7.3.   žala atsirado dėl siuntėjo kaltės, nes jis pažeidė pašto paslaugos teikėjo reikalavimus dėl daiktų pakuotės ar dėl ypatingų siunčiamojo daikto (prekės) savybių;

5.7.4.   siunta, joje siunčiami daiktai (prekės) ar jų dalis išsiuntimo ar gavimo šalies įstatymų ir kitų teisės aktų nustatytais atvejais ir tvarka konfiskuoti;

5.7.5.   pateikiant gavėjui asmeniškai pasirašytinai registruotąją ir įvertintąją siuntą ar siuntinį, pakuotė, lipdukas su specialiu spaudu, lipnioji juosta, plomba ar perrišimo virvutė yra nepažeisti ir siuntos ar siuntinio svoris atitinka nurodytąjį;

1) gavėjas priėmė siuntą ir pasirašė, kad ją gavo;

2) siunta negauta dėl asmens, kurį gavėjas įgaliojo ją paimti, kaltės;

3) siunta dingo ar buvo sugadinta valstybėje, kurioje už tai nenumatytas žalos atlyginimas;

4) siunčiamos sekogramos, karo belaisvių ir internuotų civilių asmenų korespondencijos siuntos.

5) gavėjas nenurodė tikslaus   Lenkijos adreso kuris suteikiamas užsiregistravus www.zuzuperku.lt puslapyje  tokiu atveju siunta pasimetė ir grįžo atgal pardavėjui .
 

 

 

 

Pagrindinių žodžių vertimas

Trumpas pagrindinių žodžių vertimas į Lietuvių kalbą

Cena - Kaina

Koszyk - Krepšelis

Promocje - Specialūs pasiūlymai 

Płatności - Mokėjimai

Zaloguj się - Prisijungti

Załóż konto - Sukurti paskyrą arba užsiregistruoti

Rozmiar - Dydis

Odzież męska - Vyriška apranga

Odzież damska - Moteriška apranga

Płacić - Mokėti

Płatność otrzymana - Mokėjimas gautas 

Brak - Trūkumas nurodo , kad norimos prekės nėra

Dodaj do koszyka - Pridėti į krepšelį

Kup teraz - Pirkti dabar

Kup na raty - Pirk išsimokėtinai ( Nerekomenduojama ši paslauga tinkama Lenkijos gyventojams )

Koszyk jest pusty - Pirkinių krepšelis yra tuščias

Jeigu reikia papildomos pagalbos visada galite pasinaudoti paslauga PAGALBA APSIPERKANT .

 

Kelionės į Lenkiją

Apie planuojamas keliones į Lenkija gali sužinoti grafoje KELIONĖS nurodoma kelionės išvykimo data ir laikas tada preliminarus grįžimo laikas ir kelionės bilieto kaina . Pagrindinė kelionių paskirtis yra apsipirkimas todėl norėdami sutaupyti rinkitės keliones į Lenkija su zuzuperku.lt visa kelionių informacija bus skelbiama www.zuzuperku.lt puslapyje sekite naujienas !

 

Apie mus

Ruosiama

Informacija

Puslapis kuriamas galite registruotis paprasto profilio pagrindu.
Apie startą būsite informuoti el. paštu.

Naujienlaiškis